Categories Menu

Opublikowano 20.3.2018 w Damskie perfumy, Perfumy | Brak komentarzy

WYRÓŻNIJ SIĘ W TŁUMIE Z ZAPACHEM KENZO WORLD

WYRÓŻNIJ SIĘ W TŁUMIE Z ZAPACHEM KENZO WORLD

Boska manna lub jak wolisz – boskie trzecie oko, które będzie Cię chronić w swych rękach… W 2016 roku Kenzo wprowadził na rynek po dłuższej przerwie nową serię, tym razem noszącą nazwę KENZO World, stworzoną przez samych dyrektorów artystycznych KENZO – Huberto Leona i Carola Lima. Tak, kolejny nietradycyjny i nieco dziwaczny kąsek przyszedł na świat. Czy „oko” porwie cię swym słodkim kwiatowo-owocowym zapachem?

 

CZERWONE OWOCE DLA WSZYSTKICH

Pod kierownictwem Francisa Kurkdjiana (połączyły się w ten sposób dwie wiodące marki), powstał zapach wypełniony intensywnym wzrostem kwiatów i słodkich owoców. Dla niektórych KENZO World będzie tylko tuzinem mikstur, dla innych to słodki łyk soczystych owoców, będący towarzyszem na cały dzień.

Spot telewizyjny, który towarzyszy kampanii KENZO World, z pewnością nie pozwoli ci przejść obok nich obojętnie.

PRZESUŃ GRANICE DALEJ

Zapach KENZO World próbuje przesunąć granice odczuć konsumenckich o nieco dalej. Już sam nietradycyjnie skomponowany flakon podpowiada, że w tym przypadku nie mamy do czynienia z całkowicie standardowym damskim zapachem. Obok pantofli od Carolina Herrera, torebek Marca Jacobsa, masz teraz możliwość dodać do swej kolekcji trochę dziwaczne oko z gumowymi rzęsami (które nawet od góry bez nakrętki ciągle wygląda jak oko).

KENZO World otwiera się aż ekstremalnie słodką porcją czerwonych owoców (rozpoznaję głównie czereśnie), pokrytych ciężkimi kwiatami. Piwonia i jaśmin są bezpośrednio zalane owocowym syropem cukrowym. Kluczowym składnikiem jest następnie ambroksan, który możesz znaleźć np. w perfumach Escentric 02. Niestety nie mogę się pozbyć odczucia lekko chemicznego zabarwienia.

KENZO World

Uwielbiam nowy trend nieco dziwacznych flakonów, więc oka od KENZO po prostu nie możne zabraknąć w mojej kolekcji. Trochę szkoda, że zapach jest stworzony raczej dla mainstreamowej publiki (brakuje mi w nim odrobiny własnej oryginalności, której się po Francis Kurkdjian trochę spodziewałam, zatem rozczarowanie dotyczy bardziej twórcy, który nie spełnił moich oczekiwań).

Ten, kto lubi słodkie (leśne) kwiatowo-owocowe mieszanki, ucieszy się! Zapach KENZO World przypomina mi łagodniejszą przeróbkę My Burberry Black (który również został stworzony przez Kurkdjiana). Fantastycznej koncepcji towarzyszy więcej niż tylko przyzwoita wytrzymałość.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Web by SEMTIX.cz