Categories Menu

Opublikowano 5.5.2018 w Make up - porady, Makijaż | Brak komentarzy

WYPRÓBOWAŁAŚ JUŻ LEGENDARNY ROZŚWIETLACZ OD BOBBI BROWN?

WYPRÓBOWAŁAŚ JUŻ LEGENDARNY ROZŚWIETLACZ OD BOBBI BROWN?

Rozświetlacz od Bobbi Brown rozkocha cię w sobie od pierwszej aplikacji. Nie sypie się, pigmentacja jest świetna, nie zawiera zbędnych drobinek (jedynie delikatny błysk), …. Twój makijaż będzie nie do pobicia. Pudełko skrywa prawdziwy luksus, z którego będziesz się cieszyć przez wiele miesięcy.

JAKOŚĆ, ZA KTÓRĄ WARTO DOPŁACIĆ

Czasami w naszej kosmetyczce znajduje się zbyt dużo kolorowych kosmetyków, które wprawdzie kupujemy za śmiesznie pieniądze, ale często nie spełniają naszych oczekiwań. Z ręką na sercu – czy używasz regularnie wszystkich swoich różów, cieni i bronzerów?

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Ja sobie zazwyczaj upodobam jeden produkt, z którego później korzystam na co dzień, a reszta staje się swoistą muzealną wystawą, z którą żegnam się po dacie ważności. Jeśli wiesz, czego wymagasz od kosmetyków, warto zastanowić się nad zakupem i zainwestować raczej tę samą kwotę w jeden naprawdę dobrej jakości produkt, który będzie ci służyć miesiącami, a nawet latami.

Portfolio marki Bobbi Brown to jeden świetny produkt obok drugiego. Pudrowy rozświetlacz Bobbi Brown Shimmer Brick Compact zalicza się nie tylko do tych najlepszych, jakie marka proponuje, ale do najlepszych w ogóle. Eleganckie, proste opakowanie w czarnym odcieniu, z lusterkiem w środku idealnie komponuje się z zawartością.

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Produkt zawiera delikatne drobinki doskonale odbijające światło, wystarczy go aplikować w małych ilościach. W rozświetlaczu Bobbi Brown zostały użyte składniki wysokiej jakości a także z wysoką zawartością pigmentów. Bobbi Brown zapewni ci niesamowity blask na cały dzień. To właśnie dlatego produkt należy do liderów na rynku.

DOCENISZ SZEROKIE MOŻLIWOŚCI JEGO ZASTOSOWANIA

Nie tylko w zimie, gdy nasza cera blednie, rozświetlacz Bobbi Brown Shimmer Brick Compact doda  potrzebnego koloru i ożywi twarz. Zdecydowanie jednak nie musisz obawiać się nieestetycznych pomarańczowych odcieni. Dzięki połączeniu równocześnie 5 kolorów twój makijaż będzie wyglądał naturalnie w każdej okoliczności.

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

To właśnie pomysł rozdzielenia produktu na 5 osobnych odcieni daje nam możliwość używania pojedynczych kolorów bądź łączenia ich ze sobą. Największą ilość nanoś na kości policzkowe dla podkreślenia miejsc, w których naturalnie odbija się światło. Aby uzyskać nieco bardziej wyrazisty wygląd, możesz użyć 3 najciemniejszych odcieni w postaci bronzera, aby podkreślić kontur twarzy, a 2 pozostałe posłużą do rozjaśnienia. Bobbi Brown Shimmer Brick Compact może być również użyty jako cienie do powiek, przy których dzięki stopniowanej skali 5 odcieni łatwo uzyskać brązowe smokey eyes. Ku mojemu zaskoczeniu jako cienie do powiek sprawdzają się naprawdę  dobrze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This