Categories Menu

Opublikowano 29.3.2019 w Nowości, Pielęgnacja ciała, Porady, Recenzje | Brak komentarzy

Rewolucyjny żel Bi-Oil: Koniec z suchą skórą

Rewolucyjny żel Bi-Oil: Koniec z suchą skórą

Każda z nas marzy o jedwabiście delikatnej i doskonale nawilżonej skórze. Z pewnością już wypróbowałyście dziesiątki balsamów i kremów do ciała, ale ciągle nie jesteście zadowolone z efektów. Być może już najwyższy czas dać szansę najgorętszej nowości Bi-oil żel dla suchej skóry.

Od ulubionego oleju do rewolucyjnego żelu.

Marka Bi-Oil to nie żadna nowość na kosmetycznym rynku. Jej sławny olej do ciała Bi-Oil PurCellin Oil już od dawna jest bestsellerem, a miliony kobiet na całym świecie nie potrafią sobie wyobrazić życia bez niego. To pewnie efektywne wyniki działania olejku i jego bezkonkurencyjne uwielbienie sprawiło, że firma Bi-Oil postanowiła stworzyć kolejnego kosmetycznego superbohatera, czyli nawilżający żel.

Bi-Oil żel na suchą skórę

Woda dopiero na ostatnim miejscu

Żel na suchą skórę Bi-Oil wybiera całkowicie odmienną drogę, niż konkurencyjne produkty. Praktycznie większość mleczek, balsamów i kremów do ciała jest zbudowanych na wodzie, jako głównym składniku. Natomiast żel Bio-Oil aż w 50% ma w sobie dobrze już nam znany olejek do ciała. Kolejnymi składnikami, które tutaj odnajdziemy to: odżywiające bambusowe masło do ciała, cudotwórcze oleje i domieszki nawilżaczy. Woda oczywiście także się tutaj znajduje, ale ze swoimi 3%  tworzy naprawdę niewielką część całości. Dzięki temu skład żelu dla suchej skóry Bi-Oil jest jedyny i wyjątkowy na skalę światową.

A teraz najważniejsze – jak działa żel na suchą skórę Bi-Oil?

Dzięki temu, że w swoim składzie posiada wyjątkowy olej, zaskoczy on tym, że bardzo łatwo się rozciera na całym ciele. Od razu wchłania się w skórę nie pozostawiając mokrych i śliskich śladów. Natychmiastowe wyniki widać zaraz po pierwszym użyciu. Skóra jest nawilżona, jedwabista i delikatna w dotyku. Regularne stosowanie sprawi, że będzie ona także długotrwale nawilżona aż do głębi i nie będzie tracić swojej naturalnej miękkości. Żel do suchej skóry Bi-Oil jest jednoznacznym aspirantem na jeden z najbardziej ulubionych kosmetyków tego roku. Jak tylko go wypróbujecie, już na zawsze zadomowi się na Waszej łazienkowej półce. Natomiast wszystkie inne kosmetyki, których do tej pory używaliście w celu nawilżenia swojej skóry, odsuniecie daleko w kąt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Angelika

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This