Categories Menu

Opublikowano 2.4.2019 w Damskie perfumy, Męskie perfumy, Perfumy, Recenzje | Brak komentarzy

Poznaj zapach wyjątkowości – poznaj sekret sukcesu Lady Gaga Eau de Gaga 001.

Poznaj zapach wyjątkowości – poznaj sekret sukcesu Lady Gaga Eau de Gaga 001.

Niezależnie czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ten flakon jest dla Ciebie. Tak! Słynna skandalistka i aktualna zdobywczyni Oscara za piosenkę w filmie “Narodziny Gwiazdy” przygotowała niesamowitą kompozycję zapachową UNISEX o nazwie Lady Gaga Eau de Gaga 001. Cudowna esencja zapachowa idealnie pasuje do delikatnej, kobiecej wrażliwości oraz do zadziornego, męskiego charakterku.

Perfumy, które zadziwiają…ale pozytywnie!

Od samego początku jesteśmy zaskakiwani! Patrząc na piękny flakon widzimy, jak jest wyjątkowo…prosty, ale jednocześnie elegancki i szykowny! Prowokuje swoim kolorem, który podobnie jak sama artystka zadziwia na scenie swoimi występami, a także ubiorem. Przecież magia perfum zaczyna się od samego wzięcia butelki do dłoni, poprzez jego otwarcie, aż do pierwszego magicznego “psiknięcia”

Lady Gaga Eau de Gaga 001

Lady Gaga Eau de Gaga 001

Ale gdzie jest skrywane piękno?

Największym zaskoczeniem, które serwuje nam Lady Gaga jest jednak sam zapach. Nie jest to mocne i niezwykle odważne połączenie, którego moglibyśmy się spodziewać, po takiej skandalistce. Wręcz przeciwnie, baza fiołkowa, na której opierają się perfumy, jest delikatna i wyważona, ale jednocześnie niezwykle odurzająca. Jednak to nie ona jest pierwszym zaskoczeniem, nie! Tutaj królują kwaśne, ale świeże limonki, które dają się poznać już na samym początku, swoim wyraźnym musującym aromatem. Finisz natomiast jest skupiony na naturalnej skórze, co sprawia że zapach pozostaje na naszym ciele przez dłuższy czas.

Perfumy, które sprawią, że poczujesz się, jak na planie filmowym i na scenie muzycznej!

Jeśli jeszcze nie było Wam dane poznać tego zapachu, jeśli jeszcze jest to dla Was sekret, najwyższa pora to zmienić! Wejdźcie do świata Lady Gagi i poznajcie co tkwi w tej nieprzeciętnej artystce!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Angelika

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This