Categories Menu

Opublikowano 14.6.2019 w Pielęgnacja ciała, Pielęgnacja twarzy, Porady | Brak komentarzy

Powabne brązowe ciało

Powabne brązowe ciało

Jak wyobrażam sobie plażową boginię?? Ma wypielęgnowane, zdrowe sprężyste włosy, odżywioną brązową skórę, promienną twarz usianą drobnym pyłem piegów. Nie wiem, jak ty, ale każdego lata walczę mniej lub bardziej skutecznie, aby utrzymać jędrne ciało, miękką nawilżoną skórę i lśniące zdrowe włosy.

W upalne dni nie tylko pocimy się i musimy dużo pić, ale także ciągle narażamy skórę na czynniki zewnętrzne. Chlor, woda morska, silne wiatry połączone ze słońcem mogą stworzyć piękne spustoszenie. Ponadto skóra twarzy jest naprawdę bardzo wrażliwa i dlatego wymaga szczególnej opieki. Odżywianie, ochrona i nawilżanie to nasza letnia mantra.

 

Doskonała twarz

Z nawilżoną twarzą z pewnością będziemy bardziej atrakcyjne niż, kiedy wyglądałybyśmy niczym wyglsuszone na słońcu rodzynki Ważne jest, aby chronić twarz przed promieniami słonecznymi za pomocą kremu przeciwsłonecznego do twarzy z odpowiednio wysokim filtrem UV. Nie bój się go – i tak się opalisz. Świetnie jest, gdy czynnik UV jest już zawarty w kremie na dzień lub podkładzie. Jeśli idę prosto w słońce, nigdy nie zapominam o kremie z filtrem przeciwsłonecznym.

Kremy nawilżające na dzień i na noc dbają właściwie o to aby twarz była odpowiednio zadbana. Możesz rozpieścić ją rownież różnymi odżywczymi maskami. Pomoże również co najmniej raz na 14 dni wykonać peeling twarzy, po którym skóra jest tak miękka jak skóra niemowlęcia. Jest to również dobre, jeśli z twarzy schodzi skóra, bo zbyt obfitym opalaniu.

 

Beach Body

Opalona, ​​zadowolona i pewna siebie.

Sezon letni powoli się rozkręca, jeszcze mnóstwo naprawdę ciepłych dni przed nami. Pewnie masz przed sobą pożądane wakacje i być może docenisz wskazówki dotyczące świetnych i sprawdzonych produktów na tę porę roku.

 

Moje Must Have na letni sezon:

 

 

 

A jakie są Wasze letnie Must Have?

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Angelika

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This