Categories Menu

Opublikowano 3.7.2016 w Damskie perfumy, Męskie perfumy, Nowości, Perfumy | Brak komentarzy

Perfumy miesiąca! Davidoff Cool Water Exotic Summer

Perfumy miesiąca! Davidoff Cool Water Exotic Summer

Aromatyczne wakacje w tropikach! Tak pachną limitowane edycje uwielbianego przez Was Cool Water, wydane w tym roku. Świeża korzenna wersja dla Panów oraz kwiatowa, ozonowa kompozycja dla Pań zapraszają do egzotycznej zabawy w pełni lata!

Davidoff Cool Water Exotic Summer

– dla Niej

Davidoff Cool Water Exotic Summer WomanNuta zapachowa: kwiatowo-wodna

Kategoria zapachu: świeży

Skład:

Nuty głowy: melon

Nuty serca:  konwalia, nuty kwiatowe

Nuty bazy: korzeń irysa.

Woda toaletowa, dostępna w pojemności 100 ml.

Podobnie jak pozostałe zapachy z linii Cool Water, tak i ten przywołuje na myśl morze – turkusowe fale, biały piasek oraz tropikalne rośliny, otaczające błękitną lagunę. Projekcję rozpoczyna słodki melon, przeplatający się z subtelnymi akcentami kwiatów. Natomiast na samy,m końcu ujawnia się esencja kłącza irysa, która nadaje całości bardziej zmysłowy, nieco piżmowy charakter. Pogłębia to zapach, ale jednocześnie pozbawia go 100% orzeźwiającego wyrazu. Warto też podkreślić, że mimo większej roli kwiatów w kompozycji Exotic Summer zbliżony jest do swojego pierwowzoru – nieco bardziej słodki, ale wciąż ozonowy, z wyraźnym wodnym akcentem.

Davidoff Cool Water Exotic Summer

– dla Niego

Davidoff Cool Water Exotic Summer ManNuta zapachowa: cytrusowo-aromatyczna

Kategoria zapachu: świeży

Skład:

Nuty głowy: mandarynka, jałowiec, bazylia, szałwia

Nuty serca:  mięta

Nuty bazy: drzewo sandałowe.

Woda toaletowa, dostępna w pojemności 125 ml.

Wersja Exotic Summer dla mężczyzn jest nieco mniej ozonowa, a bardziej zielona, ze świeżym korzennym akcentem. Pierwsze skrzypce gra tutaj chłodno-ziołowy duet szałwii i mięty, za którym podąża soczysty aromat mandarynki. Dopiero w dalszej części czujemy pozostałe składniki: drzewo sandałowe, bazylię, a na samym końcu – jałowiec. Tak pomyślana projekcja sprawia, że zapach zyskuje dwa oblicza, przechodząc od orzeźwiających, zielonych tonów do ciepłego drzewnego wyrazu. W porównaniu do oryginału tegoroczna wersja jest mniej morska, ale wciąż nie traci ani świeżego, ani aromatycznego charakteru.

Polecamy również edycję limitowaną z 2013 roku: Davidoff Cool Water Sea Rose, różano-cytrusową kompozycję na kaszmirowej podstawie.

Znacie któreś z lipcowych perfum miesiąca? 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta

Miłośniczka dobrej muzyki, podróży i stylu retro. Nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy, książki i ulubionych perfum. Na blogu postara się przybliżyć Wam fascynujący świat zapachów oraz tajniki pielęgnacji.

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This