Categories Menu

Opublikowano 28.1.2019 w Lifestyle i trendy | Brak komentarzy

KOLOREM ROKU 2019 ZOSTAŁ KORALOWY ODCIEŃ LIVING CORAL

KOLOREM ROKU 2019 ZOSTAŁ KORALOWY ODCIEŃ LIVING CORAL

Na razie jeszcze nawet nie zgadujemy, co nam przyniesie rok 2019. Za wcześnie na to. Jest jednak coś, co już wiemy na pewno – w tym roku to właśnie kolor Living Coral będzie niepodzielnie rządził w świecie mody i urody. Z czym go łączyć i komu będzie pasować?

POZNAJCIE NIESAMOWITY LIVING CORAL!

Co roku w okolicach grudnia, instytut Pantone przedstawia nowy kolor, który przez kolejne 12 miesięcy będzie odzwierciedlał nie tylko aktualne trendy w modzie i designie, ale także zjawiska w kulturze i ruchy oraz nastroje społeczne. Wybór koloru roku nigdy nie jest przypadkowy – eksperci Pantone długo analizują światowe trendy, a także podróżują w poszukiwaniu nowych kombinacji barw, które będą wyznaczać kierunek zmian w przyszłości.

W zeszłym roku światem zawładnął kosmiczny, ciemno fioletowy i melancholijny odcień Ultra Violet, natomiast rok 2019 upłynie nam w towarzystwie nasyconego i optymistycznego koralowego odcienia Pantone 16-1546 Living Coral. Nowy kolor roku to łagodny, pomarańczowy odcień ze złocistym podtonem, nawiązujący do barwy raf koralowych ukrytych w morskich głębinach.

 

Kolor roku 2019 Living Coral

Pozytywne myślenie, optymizm, wrodzona radość życia. Właśnie te luźne skojarzenia mają się nam nasuwać, kiedy patrzymy na nowy kolor roku Living Coral.

Tak samo jak w poprzednich latach, również kolor roku 2019 wpłynie mocno na niemal każdy aspekt naszego życia. Pojawi się w nowych odcieniach lakierów do paznokci i szminek oraz będzie rządził w szeroko pojętych social mediach, dyktując, co i jak nosić, żeby nadążyć za trendami oraz jak wpuścić nasycony koral do swojego życia. Nawet wśród perfum znajdziemy już kilka zapachów, które odwołują się do koloru roku 2019 Living Coral (natychmiast przypomniały mi się Valentina Blush i ukochana Chanel Coco Mademoiselle)

U KOGO NAJLEPIEJ SPRAWDZI SIĘ LIVING CORAL?

Podczas gdy zeszłoroczny ciemny fiolet był łaskawy dla większości typów urody, koral to zupełnie inna historia i należy potraktować go z ostrożnością. Brunetki i szatynki są wprost stworzone do noszenia nasyconego odcienia Living Coral, natomiast blondynki powinny dopełnić go neutralnym akcentem, np. szarym lub brązowym.

Living Coral

Jednobarwnych ubrań w koralowych odcieniach powinny zdecydowanie unikać rudowłose. Nie martwcie się jednak, to nie jedyny sposób na cieszenie się nowym kolorem roku. Na szczęście w dodatkach nie obowiązują żadne ograniczenia! Koralowy lakier do paznokci, róż albo wyrazista koralowa szminka będą świetnie wyglądać w połączeniu z rudymi włosami. Z parą eleganckich szpilek, paskiem czy torebką też sobie poradzicie, prawda?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This