Categories Menu

Opublikowano 30.10.2018 w Pielęgnacja twarzy, Porady | Brak komentarzy

JUVENA: TAJEMNICA SKÓRY PEŁNEJ BLASKU

JUVENA: TAJEMNICA SKÓRY PEŁNEJ BLASKU

Wszyscy znamy pojęcie szwajcarskiej precyzji, bo to marka sama w sobie. Tak samo nie bez powodu marka Juvena jest uważana za eksperta w dziedzinie zapobiegania starzeniu się skóry. Ludzie od tysięcy lat szukają mitycznej fontanny młodości. Chyba najwyższy czas przestać i zwrócić się ku skuteczniejszym rozwiązaniom.

FOKUS NA PIELĘGNACJĘ CERY

Dla marki Juvena najistotniejsze jest uzyskanie młodzieńczego i pełnego życia wyglądu. Już od roku 1954 marka ta uważana jest za pioniera w dziedzinie badań nad skórą i kosmetyków anty-aging. Jej niepisanym mottem jest kobiece piękno i to, co się na nie składa – pełna blasku cera, błysk w oku, młodzieńcza energia. Również nazwa firmy kryje w sobie tę filozofię – po łacinie „juvenalis” oznacza „młodzieńczy”. Połączenie nowatorstwa, legendarnej szwajcarskiej dokładności oraz profesjonalizmu pozwoliły stworzyć wyjątkowe technologie i rewolucyjne innowacje na polu walki ze starzeniem się skóry. Kobiety, które stosują kosmetyki Juvena, na własne oczy widzą ich skuteczność. Przy okazji zyskuje ich pewność siebie, a to zmiana zawsze na plus.

 

ODKRYCIE TAJEMNICY PIĘKNA

Pod wieczkiem każdego kosmetyku marki Juvena skrywa się czysty luksus. Nie jest tajemnicą, że tylko najwyższej jakości kosmetyki oraz regularna pielęgnacja pomagają spowolnić działanie czasu, a nawet płynąć pod jego prąd. Od ponad 60 lat naukowcy z laboratoriów Juvena dogłębnie studiują procesy starzenia się skóry oraz jej regeneracji. Rezultaty ich badań są zadziwiające, więc dlaczego z nich nie skorzystać?

Po latach studiów naukowcy przedstawili światową nowość – źródło odnowy naskórka, które leży w połączeniu dwóch rewolucyjnych odkryć: SkinNova Technology oraz komórek macierzystych. JUVENA nazywa tę rewolucyjną technologię SkinNova S.C. Technology.

 

W CZYM TKWI SEKRET WIECZNEJ MŁODOŚCI?

 

Właśnie w SkinNova SC Technology. Nowe, unikatowe substancje czynne pozyskane z kawioru i jedwabiu, przenikają głęboko w warstwy naskórka i wspierają regenerację oraz tworzenie się nowej, zdrowej skóry. Ponadto aktywnie pobudzają wytwarzanie własnych komórek macierzystych – źródła świeżej i młodzieńczej cery. Zapewniają też idealne środowisko dla pozostałych komórek skóry. Przez to jakość skóry poprawia się także na zewnątrz.

Młoda i piękna skóra w każdym wieku dzięki kosmetykom Juvena

Wraz wiekiem wyhamowują procesy regeneracji naszej skóry. W efekcie traci ona swoją elastyczność i gęstość, jest cieńsza i mniej odporna na pojawianie się zmarszczek. Kosmetyki Juvena stanowią prawdziwą tarczę obronną przeciw tym niekorzystnym zmianom. Bardzo szybko zauważycie poprawę jakości swojej cery.

Luksusowe kosmetyki Juvena to szerokie spektrum preparatów dla różnych typów skóry. Dlatego każda z nas z łatwością znajdzie coś dla swoich potrzeb. Wypróbujcie i zawróćcie prąd czasu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This