Categories Menu

Opublikowano 25.2.2016 w Męskie perfumy, Perfumy, Recenzje | Brak komentarzy

Hermes Terre D’ Hermes: siła czterech żywiołów

Hermes Terre D’ Hermes: siła czterech żywiołów

„Poczuć tworzywo, stąpając po ziemi z głową w chmurach” – właśnie ta myśl zainspirowała Jean-Claude Ellena do stworzenia cytrusowo-drzewnego zapachu z subtelnym ziemistym akcentem. Hermes Terre D’ Hermes kryje w sobie opowieść o naturze, magii i alchemii, odzwierciedlając często skrywaną stronę męskości: wrażliwość, tajemniczość oraz nonszalancką elegancję. Jednocześnie kojarzy się z wolnością i zaprasza do wędrówki po dzikim stepowym pejzażu, ciągnącym się aż po horyzont.

Hermes Terre D’ Hermes – charakterystyka:

Nuta zapachowa: świeża korzenna

Kategoria zapachu: cytrusowo-drzewna

Nuty głowy: pomarańcza, grejpfrut
Nuty serca: pieprz, pelargonia
Nuty bazy: paczula, drewno cedrowe, wetyweria, benzoes

Woda perfumowana dostępna w pojemności: 75, 200 ml. Woda toaletowa dostępna w pojemności: 50 i 100 ml. Testery: 75, 100, 200 ml.

Perfumy Hermes Terre D' Hermes

Hermes Terre D’ Hermes: perfumy inspirowane czterema żywiołami

Projekcja zapachu rozpoczyna się od wyrazistych nut pomarańczy, przyprawionej przyjemnie drażniącym pieprzem. Towarzyszy im bardzo subtelny akcent grejpfruta, dodający kompozycji lekkiej goryczki. Następnie cytrusowy koktajl stopniowo zanika, a na jego miejsce wkracza intrygująca wetyweria, kojarząca się z zapachem wilgotnej ziemi po wiosennym deszczu. Towarzyszy jej cedr, paczula i benzoes, w dużej mierze decydujący o charakterze zapachu. Najmniej wyczuwalna jest pelargonia, stanowiąca delikatny zielony akcent. Choć połączenie kilku drzewno-korzennych składników mogłoby się wydawać przytłaczające, w rzeczywistości jest odwrotnie: Terre D’ Hermes to zapach wyrazisty, ale nie ciężki. Bardzo dobrze „współgra” ze skórą i jest wyjątkowo trwały: silna projekcja trwa ok. 2-3 godzin, po tym czasie stopniowo łagodnieje, natomiast tuż przy skórze wyczuwalny jest nawet do 10 godzin!).

Terre D’ Hermes z pewnością można określić mianem ikony męskiego świata. Ta intrygująca linia zapachowa posłużyła za inspirację wielu kreatorom perfum, próbującym osiągnąć podobny efekt. Mężczyzna w ujęciu Terre D’ Hermes jest zarazem silny i czuły, pewny siebie i subtelny. Otoczony iskrzącym zapachem wziętym z samej natury, zwraca uwagę otoczenia, z charyzmą realizując swoje cele. Perfumy przypadną do gustu zwłaszcza dojrzałym Panom oraz koneserom wyrafinowanych aromatów. To zapach na każdą okazję, choć ze względu na skład sprawdzi się zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Elegancki, ale nie narzucający się, a zarazem zmysłowy i pociągający.

Znacie? Lubicie? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=4kxNa8tPVjE

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta

Miłośniczka dobrej muzyki, podróży i stylu retro. Nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki kawy, książki i ulubionych perfum. Na blogu postara się przybliżyć Wam fascynujący świat zapachów oraz tajniki pielęgnacji.

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This
Web by SEMTIX.cz