Categories Menu

Opublikowano 11.5.2019 w Damskie perfumy, Perfumy | Brak komentarzy

Florence Amber. Pociągający i rozgrzewający niczym zachód słońca.

Florence Amber. Pociągający i rozgrzewający niczym zachód słońca.

Przyjmijcie zaproszenie do słonecznej włoskiej Florencji. Odwiedźcie historyczną kolebkę renesansu, gdzie od niepamiętnych czasów spotykają się malarze, rzeźbiarze, muzycy i inni najróżniejsi artyści. Właśnie stąd pochodzi dom mody Roberto Cavalli, który jest wręcz ikoną swej kategorii. W tym roku napada on na receptory węchu swoich fanów kolejnymi udanymi perfumami. Ich nazwa brzmi Florence Amber. 

Fascynacja świetlistą Florencją

Dokładnie. To już drugie perfumy, którymi włoski projektant oddaje hołd sławnej toskańskiej metropolii. Powabna woda perfumowana Florence, przedstawiona w 2017 roku, oczarowała miliony kobiet z całego świata swoją tajemniczo wyrafinowaną kompozycją i eleganckim flakonem z kryształowego szkła. Za co pokochacie jej następczynię Roberto Cavalli Florence Amber?

Roberto Cavalli Florence Amber

Florence Amber i jej ciepła zmysłowość

Nie dajcie się zwieźć słowem Amber w nazwie tej wody perfumowanej. Wbrew oczekiwaniom Florence Amber to nie bursztynowy zapach w pełnym znaczeniu tego słowa. Jest to szyprowo-kwiatowy zapach o przyjemnych  i dominujących akordach miodu. Perfumowana woda Florence Amber jest świętem słonecznego światła, złotych tonów i kobiecej zmysłowości. Optymistyczny zapach pełen radości ma magiczną moc. Pomoże błyszczeć każdej kobiecie, która go na siebie naniesie.

 

SKŁAD:

Głowa  ► cytryna, cyprys, mandarynka

Serce  ► drewno kaszmirowe, pigwa, gardenia

Baza  ► paczula, miód

 

Nuty zapachowe tych perfum to typowe włoskie skarby w postaci musujących cytryn, soczystych mandarynek i wiecznie zielonych cyprysów. Serce zapachu to pachnąca pigwa, białe kwiaty gardenii i drewna kaszmirowego, które nadają pachnącej kompozycji nowoczesną kremową konsystencję. To najlepsze przychodzi wraz z bazą perfum. Niezbyt wyraźna paczula wycofuje się w tło i otwiera przestrzeń na dominujące odcienie miodu. Nie ma mowy tutaj o typowym gęstym i przesłodzonym miodzie. Wręcz przeciwnie, ten zapach przynosi lżejszy, czysty i świeży dotyk miodu, który z pewnością będziesz czuła na swojej skórze przez wiele godzin.

 

Zakochacie się w nowości Roberto Cavalli

Chociaż perfumy Florence Amber nie są przełomem w świecie perfum, ich złożony zapach jest tak interesujący, że zasługuje na naszą uwagę. Może również pochwalić się ponadprzeciętną trwałością i, co nie mniej ważne, designerskim flakonem nawiązującym do tradycji włoskiego kryształu. Błyskotliwe motywy wychwytują i odbijają światło i mogą zaskoczyć niesamowitą grą świateł i cieni w każdej chwili. Woda perfumowana Florence Amber stanie się po prostu najbardziej żywym klejnotem Twojej kolekcji perfum. Daj jej  tylko szansę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Angelika

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This