Categories Menu

Opublikowano 20.2.2018 w Męskie perfumy, Perfumy | Brak komentarzy

Ferrari: Nie tylko luksusowe auta, ale również perfumy

Ferrari: Nie tylko luksusowe auta, ale również perfumy

Szybkie auta, F1, niepowtarzalny i opatentowany odcień czerwonego oraz ekskluzywny styl życia. Nie istnieje chyba na świecie człowiek, który nigdy nie słyszał o Ferrari. Ale jakie są ich perfumy?

Zapalony zawodnik i miłośnik szybkich kół Enzo Ferrari (1898 – 1988) w roku 1929 założył firmę Scuderia Ferrari. Pierwotnie nawet nie myślał o produkcji zwyczajnych samochodów, jego celem było wspieranie młodych i początkujących kierowców.

Ferrari Red

Jednak same wyścigi nie utrzymałyby firmy, dlatego z przyczyn finansowych musiała wystartować produkcja samochodów drogowych. Ferrari szybko stało się numerem jeden wśród super sportowych samochodów, było marzeniem wielu miłośników luksusowych aut.

 

WŁASNY KAWAŁEK LUKSUSU DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO

 

W 1999 roku Ferrari zaczęło z czymś zupełnie nowym i dotąd niezbadanym – wprowadzili na rynek swoje pierwsze i najbardziej rozpoznawalne perfumy Ferrari Black. Lekko orientalna kompozycja przyprawiona o słodkie nuty stała się natychmiast po wprowadzeniu hitem rynkowym. Na luksusowy samochód nie każdy może sobie pozwolić, ale za to każdy może zaparkować na swym regale imponujący flakon. Cel marki był jasny od samego początku – przybliżyć i wprowadzić Ferrari do każdego domu.

Ferrari Black

W 2005 roku został wprowadzony męski zapach Passion, którego flakon przybrał dobrze znany czerwony kolor Ferrari. Dwa lata później przyszedł na świat zapach o nietypowym niebieskim odcieniu – perfumy Light Essence. Podczas gdy luksusowe samochody Ferrari są dostępne tylko dla zamożnych, na perfumy może sobie pozwolić każdy. Dlatego też szybko zyskały tak dużą popularność.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This