Categories Menu

Opublikowano 7.3.2019 w Damskie perfumy, Perfumy | Brak komentarzy

Doceń kobiece piękno

Doceń kobiece piękno

Dzień Kobiet jest tak oczywisty dla nas wszystkich, że już powiedziano na jego temat niemal wszystko. Wiadomo, że tego dnia muszą pojawić się kwiaty lub czekoladki dla naszych ukochanych kobiet (żona, mama, babcia, córka), życzenia, a czasami nawet coś więcej. Jeśli chcemy, aby nasze ukochane poczuły się w tym oczywistym święcie bardzo zaskoczone i oczarowane, to sprawmy im perfumy, które będą działać na ich zmysły i emocje!

Detal jest ważny

Choć nam, panom może się to wydawać zaskakujące i nieistotne, to dla kobiet nawet kształt i wykonanie flakonu jest warte uwagi. Nasze Panie patrzą, czy ten kształt odzwierciedla je same, czy butelka jest szorstka, gładka w dotyku. Czy ma dodatki z metalu, materiału, plastiku. Idealnym przykładem jest Paco Rabane Olympéa, którego butelka przypomina pierścionek z brylantem. Czy zapach dobrze komponuje się z wyglądem perfumu. Na jaką okazję on będzie – do pracy, na imprezę czy na romantyczną kolację? Tak Panowie, czasami nie zdajemy sobie sprawy, ile czynników sprawia, że kobieta zwróci uwagę na dany flakon i w ogóle się na niego zdecyduje! Dlatego już na tym etapie skupcie się i starajcie się patrząc “jej oczami”, czy taka butelka będzie do niej pasować.

Cel równie istotny

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, dla kobiety ważna jest sytuacja, do której użyje kupionych perfum. Choć dla nas może się wydawać to bez znaczenia, bo na wyjścia do baru i do pracy zazwyczaj sięgamy po ten bliżej stojący zapach, to dla kobiet tak nie jest. Te do pracy mają podkreślać powagę i stanowisko. Na imprezę mogą być odważniejsze i bardziej szalone, natomiast na randkę powinny być zmysłowe i UWAGA, pobudzać także nasze, męskie zmysły! Tutaj za przykład może służyć HUGO BOSS Boss Ma Vie Pour Femme, którego nuty różane wprawią kobietę i mężczyznę w romantyczny nastrój. Dlatego jeśli wybierzecie konkretny perfum, to powiedzcie swoim ukochanym na jakie okazje mogą je używać! Będą pod wrażeniem, że tak szczegółowo wybraliście dla nich zapach!

HUGO BOSS Boss Ma Vie Pour Femme

HUGO BOSS Boss Ma Vie Pour Femme

Sedno to zapach

Kolejnym etapem jest sedno całego misterium, czyli zapach. Ten, który pobudza zmysły i przywołuje najlepsze wspomnienia. Ten, który sprawia, że kobieta czuje się królową i najważniejszą osobą u swojego ukochanego. Jak go wybrać? Musisz się trochę wysilić. Oczywiście nie każdy z Panów jest w stanie wyczuć i porównać, czym różni się jeden zapach od drugiego.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dlatego tutaj my przychodzimy z pomocą. Zwróć uwagę, jakich perfum używa Twoja ukochana, zapisz konkretne firmy i marki, pamiętaj o wyglądzie flakonu! Napisz do nas maila (a.wozniak@e-glamour.pl) ze szczegółowym opisem oraz na jaką okazję ma być zapach. My na tej podstawie wybierzemy nowy, piękny perfum, który z pewnością wywoła radość na jej twarzy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Angelika

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This