Categories Menu

Opublikowano 20.8.2018 w Damskie perfumy, Nowości, Perfumy, Recenzje | Brak komentarzy

ALIEN FLORA FUTURA: NOWY PRZYBYSZ Z PLANETY MUGLER

ALIEN FLORA FUTURA: NOWY PRZYBYSZ Z PLANETY MUGLER

Dwaj doświadczeni perfumiarze, Dominque Ropion oraz Jean Christophe Héuralt, są odpowiedzialni za kolejną odsłonę słynnego zapachu Alien. Ich dzieło, Alien Flora Futura z całą pewnością przyprawi o szybsze bicie serca wszystkich miłośników perfum Mugler. Być może będzie też stanowić zaproszenie i bramę do ekscentrycznego świata marki Thierry Mugler dla nowych wielbicieli perfum.

ALIEN FLORA FUTURA WYLĄDOWAŁ!

Po męczącym międzygalaktycznym rejsie, w końcu dotarł do nas najnowszy kosmita z kolekcji Alien. Zapach Alien Flora Futura przenosi nas do obcego świata, pełnego różowej fauny i flory. Wszyscy prawdziwi fani marki Thierry Mugler (do których się zaliczam) mogą mieć wobec tej nowości z 2018 roku uprawnione wysokie oczekiwania.

Thierry Mugler Alien Flora Futura

Jeśli było wam nie po drodze z poprzednimi wersjami perfum Alien (zapachy marki Mugler po prostu nie są dla każdego), Alien Flora Futura może być dobrą okazją, żeby przyjrzeć się bliżej zapachom ze świata Mugler. Ta odsłona ma wyraźnie lżejszą konstrukcję, przy zachowaniu DNA linii Alien (jaśmin został tu zastąpiony niesamowitym kwiatem kaktusa) i jest świetną propozycją na wiosnę oraz lato.

BUZUJĄCA ŚWIEŻOŚĆ KWIATÓW

To nie jest Alien, do którego przywykliście – przygotujcie się na zupełnie inną interpretację oryginału. Odrzuca starą maskę i musicie oczekiwać wyłącznie nieoczekiwanego. W końcu to Mugler!

Nowość 2018 – Alien Flora Futura

Alien Flora Futura przywodzi na myśl starożytną boginię księżyca – rozpoczyna swoje czary akordami drzewa buddha, specjalnej odmiany niewielkich cytrynek (nazwa pochodzi od owoców w kształcie palców – w domyśle Buddhy), które swoim drzewno-cytrusowym zapachem nadają Alien Flora Futura jego charakterystyczną, musującą świeżość. Tam, gdzie wcześniej pierwsze skrzypce grał jaśmin, twórcy Alien Flora Futura pozwolili przewodzić unikatowej odmianie kaktusa, zwanego Królową nocy. Jego kwiaty przypominają znaną woń jaśminu, ale zamiast jego mocy dają nam szept białych kwiatów.

SKŁAD:

GŁOWA ► cytryna, drzewo buddha

SERCE ► kwiat kaktusa

BAZA ► drzewo sandałowe, biała ambra

W bazie perfum jest mocno wyczuwalne drzewo sandałowe oraz niemożliwy dla mnie do zidentyfikowania zielony akord, który daje lekko ziemiste wykończenie. Flora Futura jest zapachem pełnym spokoju, który nie próbuje zagarnąć dla siebie całego otoczenia, co jest zaskakujące u perfum spod znaku Mugler.

Damskie perfumy Thierry Mugler Alien Flora Futura są piękne, lekkie, a ich przypominający różowy klejnot flakon jakby czekał na swego odkrywcę. Może właśnie na was?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Aneta Woźniak

Aktualizováno:

Odpowiedz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwsza.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share This